Ігри для MS-DOS

Ігри працюють за умови відкриття сайту на ПК!

Програмне забезпечення для машин MS-DOS, що представляє розваги та ігри. До збірки увійшли екшени, стратегії, пригоди та інші унікальні жанри ігрового та розважального софту. Завдяки використанню вбудованого в браузер емулятора EM-DOSBOX ці програми є завантажуваними та відтворюваними. Майте на увазі, що ця емуляція на основі браузера все ще знаходиться на стадії бета-тестування. Елементи керування
Всіми меню можна керувати за допомогою клавіш зі стрілками та Enter для вибору. Натискати
Esc, щоб повернутися чи вийти.

Дата публікації 1990 р. Теми MS-DOS, Принц Персії, VGA

Клавіша 4 – вліво, клавіша 6 – праворуч, клавіша 7 – стрибок у довжину, клавіша 8 – натискаємо підряд для стрибка вгору.

Дата публікації 1992 р. Вольфенштейн 3D

Wolfenstein 3D – це епізодичний шутер від першої особи, який є продовженням гри Castle Wolfenstein з видом зверху.

У персонажа гравця є кілька життів; щойно він втрачає останнє життя, гра закінчується. Щоб виграти додаткові життя, гравець повинен або знайти 1 предмет на рівні, або набрати 20 000 очок (вбиваючи ворогів і захоплюючи скарби або пройшовши рівень нижче «номінального» часу, вбиваючи всіх ворогів, знаходячи всі секрети, натискаючи стіни та збирання всіх очок скарбів) .

Клавіша 4 – вліво, клавіша 6 – праворуч, клавіша 8 – вперед, клавіша 2 – назад, пробіл на клавіатурі (велика кнопка) – відкривати двері, стріляти- кнопкою миші.

Дата публікації 1994 р. Брати Супер Маріо

Протягом гри:

Ліворуч, праворуч – пішки
Ctrl Ліворуч, Вправо – Бігти
Alt – стрибок
Космос – Вогонь (ціліться вгору і вниз)
Вниз – Вхід у трубу (лише деякі)
Esc – Вийти

ЗІРКОВІ ВІЙНИ: ТЕМНІ СИЛИ 1 (MS-DOS)

Star Wars: Dark Forces – відеогра в жанрі шутера від першої особи, розроблена та видана LucasArts. Він був випущений в 1995 для DOS і Apple Macintosh, а також в 1996 для PlayStation (з Wiki).

Пробіл на клавіатурі (велика кнопка) – відкривати двері, стріляти- кнопкою миші.

Залишити відповідь